У вівторок, 16 грудня, в Івано-Франковому на Львівщині вперше поховали останки українських військових, які загинули на фронті у Донецькій області. Про це Львівському порталу повідомили у селищній раді.
Це перше поховання невпізнаних тіл військовослужбовців на Львівщині. Останки шістьох захисників, загиблих на Бахмутському напрямку, поховали на новому кладовищі громади, де передбачили окремий сектор для полеглих воїнів.
«Існує висока ймовірність, що загиблі військовослужбовці є уродженцями Львівщини, однак остаточно це можна буде підтвердити лише після встановлення родичів. За попередньою інформацією, вони загинули на Бахмутському напрямку внаслідок осколкових поранень. При них була військова атрибутика, що підтверджує їхній статус військовослужбовців», – вказано у повідомленні.
Усі тіла загиблих пройшли необхідні судово-медичні експертизи, їхні ДНК-профілі внесли до єдиної бази даних. При автоматичному або підтвердженому збігу з родичами передбачена процедура повторної ідентифікації та можливого перепоховання.
Панахиду за загиблими воїнами провели у церкві Святого князя Володимира. До спільної молитви долучилися жителі громади, духовенство та представники влади.
Нагадаємо, що Івано-Франківська громада стала однією з перших на Львівщині, де хоронять невпізнані тіла (останки) військових ЗСУ.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Фото: Івано-Франіквська селищна рада/Facebook














Наталя Дуляба