ОСТАННІ НОВИНИ

Виїхав на зустрічну: у лобовому зіткненні на Львівщині загинули двоє людей

Наталія Жолинська

|

У понеділок, 8 грудня, на Львівщині легковик зіткнувся із вантажівкою, внаслідок чого загинули двоє людей. Про це Львівському порталу повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА.

Дорожньо-транспортна пригода сталася близько 15:45 на автодорозі «Львів – Самбір» поблизу села Луки Самбірського району.

Зазначається, що 42-річний водій автомобіля Opel Astra виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з вантажівкою ЗІЛ 130.

У результаті ДТП водій легковика та його пасажир віком 27 років загинули на місці події. 

Обставини події встановлюються.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *