ОСТАННІ НОВИНИ

РФ вдарила по пункті пропуску на кордоні з Румунією

Наталя Дуляба

|

У ніч на суботу, 22 листопада, російські окупанти атакували в Одеській області міжнародний пункт пропуску «Орлівка» на кордоні з Румунією. Про це Львівському порталу повідомили у Державній митній службі України.

Внаслідок атаки ворожих дронів пошкоджено інфраструктуру поромного комплексу, тому пункт пропуску «Орлівка» тимчасово призупиняє роботу.

«Просимо для перетину кордону скористатися іншими найближчими пунктами пропуску», – кажуть митники.

Попередньо відомо, що ніхто не постраждав. Зараз в «Орлівці» починають відновлювальні роботи.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: Держмитслужба, ДПСУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *