ОСТАННІ НОВИНИ

Львівщина втратила ще одного захисника на війні

Наталя Дуляба

|

На війні з російськими окупантами загинув 38-річний військовий Михайло Дзюба. Про це Львівському порталу повідомили у Хирівській міській раді.

Старший солдат Михайло Дзюба був мешканцем села Березів Хирівської громади. Його життя обірвалось 1 листопада. Обставин загибелі чи підрозділу ЗСУ, в якому служив військовий, не уточняють.

Траурний кортеж прибуде в Самбір у п’ятницю, 7 листопада. Громада зустрічатиме полеглого захисника о 14:00 на площі Пам’яті, орієнтовно о 14:30 – у Старому Самборі. Далі кортеж поїде до родинного дому у селі Березів.

Поховають Михайла Дзюбу у суботу, 8 листопада, чин похорону розпочнеться о 13:00.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *