У п’ятницю, 31 жовтня, російські окупанти обстріляли Дніпровський район Херсона і вбили двох людей. Кількість поранених постійно збільшується. Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
Загиблими внаслідок ворожого обстрілу є 56-річна херсонка та 51-річний чоловік. Смертельні поранення він отримав просто у себе вдома.
Спершу було відомо про ще чотирьох поранених: чоловік і троє жінок віком 43, 50, 60 і 55 років.
Невдовзі у Херсонській ОВА заявили, що їхня кількість зросла. За даними ДСНС, йдеться про сімох постраждалих. Їм діагностували мінно-вибухові травми, уламкові поранення та контузії.
Дніпровський районі міста рашисти обстріляли з артилерії. Серед руйнувань – тамтешній ринок.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.











Наталя Дуляба