ОСТАННІ НОВИНИ

Росіяни вбили у Херсоні двох людей

Наталя Дуляба

|

У п’ятницю, 31 жовтня, російські окупанти обстріляли Дніпровський район Херсона і вбили двох людей. Кількість поранених постійно збільшується. Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

Загиблими внаслідок ворожого обстрілу є 56-річна херсонка та 51-річний чоловік. Смертельні поранення він отримав просто у себе вдома.

Спершу було відомо про ще чотирьох поранених: чоловік і троє жінок віком 43, 50, 60 і 55 років.

Невдовзі у Херсонській ОВА заявили, що їхня кількість зросла. За даними ДСНС, йдеться про сімох постраждалих. Їм діагностували мінно-вибухові травми, уламкові поранення та контузії.

Дніпровський районі міста рашисти обстріляли з артилерії. Серед руйнувань – тамтешній ринок.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *