ОСТАННІ НОВИНИ

Під колеса авто у Бориславі потрапила дитина

Наталя Дуляба

|

У Бориславі 11-річний хлопчик потрапив до лікарні після наїзду автомобіля. Про це Львівському порталу повідомили у поліції Львівщини.

Аварія сталась у понеділок, 20 жовтня, близько 15:20 на вулиці Дорошенка у Бориславі. Тут водій автомобіля Skoda Octavia, 58-річний місцевий мешканець, збив дитину.

Потерпілим виявився 11-річний хлопчик, теж бориславець. Його із травмами довелося госпіталізувати.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.286 ККУ (порушення правил безпеки дорожнього руху).Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до трьох років обмеження волі з трирічним позбавленням водійських прав.

Слідство триває, поліцейські встановлюють всі обставини ДТП.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Коментарі

  1. Hi there I am so grateful I found your weblog, I really found you by accident, while I was browsing on Yahoo for something else, Anyways I am here now and would just like to say thanks for a remarkable post and a all round exciting blog (I also love the theme/design), I don’t have time to go through it all at the moment but I have saved it and also added in your RSS feeds, so when I have time I will be back to read a lot more, Please do keep up the great work.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *