У селі Братковичі, що поблизу Городка, відкрили 10 меморіальних таблиць полеглим захисникам. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.
Відкрили Алею Героїв у середу, 1 жовтня, у День захисників та захисниць України. Вшанувати памʼять військових прийшли рідні загиблих, представники влади, небайдужі односельці та молодь.
Так, на меморіальних стендах зображені портрети та імена полеглих воїнів, зокрема:
- Петра Панаса,
- Степана Кутного,
- Віталія Салика,
- Володимира Гавриляка,
- Руслана Василіва,
- Юрія Чорного,
- Андрія Шипки,
- Володимира Таратули,
- Івана Ляха,
- Василя Гадомського.
Відкриття Алеї Героїв у Братковичах на Львівщині. Фото: ЛОВА
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.













Наталія Жолинська