Оператори дронів 3-го батальйону оперативного призначення «Свобода» бригади «Рубіж» Національної гвардії України знищили дві російські гармати – «Мста-Б» та «Гіацинт». Про це Нацгвардія повідомила у Телеграмі і оприлюднила відповідне відео.
Як повідомили у Нацгвардії, українські бійці виявили та ліквідували ці артилерійські системи в оперативному тилу загарбників.
Як повідомляв Львівський портал воїни Головного управління розвідки Міністерства оборони України знищили у тимчасово окупованому Криму два літаки Ан-26 російських загарбників та уразили радіолокаційну станцію надводної обстановки та берегову РЛС МР-10М1 «Мис М1».
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.








Маркіян Рой