У суботу, 20 вересня, правоохоронці розшукали 16-річного Богдана Ганайлюка із Солонки, який 18 вересня вийшов з дому і не повернувся. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі поліції Львівщини.
За даними правоохоронців, підлітка знайшли на території закинутої будівлі у місті Моршин Стрийського району. У той час він перебував без свідомості.
Відтак Богдана госпіталізували, його стан медики оцінюють як важкий.
Нагадаємо, Богдан Ганайлюк проживає у селі Солонка, що неподалік Львова. 18 вересня близько 14:30 хлопець вийшов з дому та зник безвісти.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.










Наталія Жолинська