ОСТАННІ НОВИНИ

Захисника зі Шептицького району нагородили орденом «За мужність»

Олег Дерев'янко

|

Олега Кіца із села Середпільці Шептицького району відзначили орденом «За мужність» III ступеня за виконання бойових завдань на кількох напрямках. Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

З перших днів повномасштабного вторгнення Олег Кіц став до лав Сил оборони. Він проходить службу артилеристом у складі гаубичної батареї 45-ї окремої артилерійської бригади.

Військовий проявив відвагу під час виконання завдань на Запорізькому та Житомирському напрямках, а також у момент оточення ворогом на Курщині.

Наразі боєць продовжує службу на іншому напрямку.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *