ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині вводять заборону на вилов раків до кінця вересня

Олег Дерев'янко

|

На Львівщині з 15 серпня до 30 вересня діятиме заборона на вилов раків у рибогосподарських водоймах під час періоду линьки для збереження їхньої популяції. Про це Львівському порталу повідомили у Державній екологічній інспекції у Львівській області.

Тривалість линяння раків може становити від одного до півтора місяця. У цей час вони малорухливі та особливо вразливі, що приваблює любителів легкої здобичі.

Держекоінспекція закликає рибалок дотримуватися заборони.

За вилов раків у цей період передбачені адміністративна та кримінальна відповідальність, а також штраф у розмірі 3 332 грн за кожного виловленого рака.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: ілюстративне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *