Кількість постраждалих внаслідок російської атаки 10 серпня по Запоріжжю зросла до 23 осіб, серед яких є дитина. Про це повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.
Станом на вечір 11 серпня спершу було відомо про 22 постраждалих. Четверо з них перебувають у лікарні, одна людина перебуває у важкому стані.
Оновлено: втім згодом, кількість постраждалих зросла до 23. Медична допомога знадобилася 4-річному хлопчику. У нього діагностували контузію.
Нагадаємо, у неділю ввечері, 10 серпня, російські окупанти завдали ударів по Запоріжжю.
Російські бомби влучили по транспортній інфраструктурі, зокрема по автовокзалу.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.












Наталія Жолинська