У Шептицькому районі 20-річний водій мотоцикла виїхав за межі дороги та загинув унаслідок зіткнення з електроопорою. Про це Львівському порталу повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА.
Аварія сталася 6 серпня близько 03:09 у селі Боянець Шептицького району на вулиці В’ячеслава Чорновола.
Тут 20-річний мотоцикліст, мешканець села Купичволя, не впорався з керуванням, виїхав за межі проїзної частини та зіткнувся з електроопорою. Від отриманих травм хлопець загинув на місці події.
Правоохоронці встановлюють усі обставини події.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Фото: ілюстративне









Олег Дерев'янко