ОСТАННІ НОВИНИ

На Донеччині окупанти розстріляли мирного жителя

Наталія Жолинська

|

Російські військові розстріляли мирного мешканця селища Торське, що на Донеччині. Пораненого чоловіка, який впав на землю, окупанти добили прицільним вогнем. Про це повідомили у Донецькій обласній прокуратурі.

За оперативними даними правоохоронців, російські військові розстріляли чоловіка 6 липня у селищі Торське Лиманської громади Донецької області, коли той їхав по дорозі на велосипеді.

Зазначається, що військовослужбовці РФ, які перебували серед дерев у засідці, відкрили по місцевому мешканцю прицільний вогонь.

«Коли поранений цивільний впав на землю, двоє окупантів підійшли до нього, після чого один із них умисно добив чоловіка пострілом з автоматичної зброї», – йдеться у повідомленні.

Відтак прокурори задокументували факт воєнного злочину, що спричинив загибель людини (ч. 2 ст. 438 КК України). Наразі з’ясовуються усі обставини події, а також встановлюють особу жертви російських загарбників.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: ілюстративне / Міноборони РФ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *