ОСТАННІ НОВИНИ

На Дніпропетровщині рашисти вбили двох людей

Наталя Дуляба

|

У суботу, 19 липня, російські окупанти здійснили ракетний удар по Дніпропетровщині й убили двох людей. Про це Львівському порталу повідомили у ДСНС.

Атака прийшлась по Синельниківському району. Пошкоджено житлові будинки, школу та амбулаторію, заклад культури, амвтомобілі.

Відомо про двох загиблих, деталей про них поки немає.

Водночас голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак уточнив, що ракетний удар росіяни скоїли по Васильківській громаді.

Всі деталі обстрілу встановлюються.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *