Підрозділи Сил оборони України продовжують завдавати ударів по позиціях російських окупаційних військ на сході країни. Бійці 5-ї окремої штурмової Київської бригади повідомили про успішне знищення ворожої техніки та живої сили на Краматорському напрямку. Про це бригада повідомила у Telegram.
За допомогою FPV-дронів українські військові вразили самохідну артилерійську установку типу «Нона», а також артилерійську гармату, яку ворог використовував для обстрілів наших позицій. Разом із технікою було ліквідовано і боєкомплект противника.
Крім того, під час удару знищено групу російської піхоти, яка перебувала в укритті неподалік.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.








Маркіян Рой