ОСТАННІ НОВИНИ

ЗСУ знищили САУ «Нона» і гармату росіян на Краматорському напрямку

Маркіян Рой

|

Підрозділи Сил оборони України продовжують завдавати ударів по позиціях російських окупаційних військ на сході країни. Бійці 5-ї окремої штурмової Київської бригади повідомили про успішне знищення ворожої техніки та живої сили на Краматорському напрямку. Про це бригада повідомила у Telegram.

За допомогою FPV-дронів українські військові вразили самохідну артилерійську установку типу «Нона», а також артилерійську гармату, яку ворог використовував для обстрілів наших позицій. Разом із технікою було ліквідовано і боєкомплект противника.

Крім того, під час удару знищено групу російської піхоти, яка перебувала в укритті неподалік.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *