ОСТАННІ НОВИНИ

У застосунку «Резерв+» стався збій

Наталія Жолинська

|

У четвер, 26 червня, в роботі застосунку «Резерв+» стався збій. Спеціалісти вже працюють над усуненням проблеми. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства оборони.

Зокрема, у Міноборони заявили про тимчасові труднощі в роботі застосунку «Резерв+».

«Наразі спостерігаються технічні перебої у роботі застосунку “Резерв+”. Наші фахівці вже працюють над усуненням проблеми – очікується, що впродовж кількох годин система стабілізується», – йдеться у повідомленні.

У МОУ додали, що за потреби можна скористатися Pdf-версією військово-облікового документа.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook

Фото: ілюстративне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *