ОСТАННІ НОВИНИ

Рашисти вдарили балістикою по Дніпру: є жертви, пошкоджено пасажирський поїзд

Наталія Жолинська

|

У вівторок, 24 червня, російські війська вдарили балістикою по Дніпропетровщині. Є загиблі та поранені, пошкоджено пасажирський потяг №52 Одеса – Запоріжжя. Про це повідомляє Львівський портал.

Голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак розповів, що у Дніпрі через російську атаку виникла пожежа, пошкоджена цивільна інфраструктура: гуртожиток, гімназія, адмінбудівля. Також у місті понівечено потяг, постраждали його пасажири.

Крім того, російські окупанти влучили і по місту Самар, що на Дніпропетровщині.

«Деталі уточнюємо. Усюди, на жаль, є загиблі та постраждалі», – зазначив він.

Оновлено: кількість жертв щоразу збільшувалась і станом на 18:00 було відомо про 15 загиблих у Дніпрі і 174 поранених.

Водночас у місті Самар було відомо про двох загиблих та ще дев’ятьох постраждалих. Остаточні дані уточнюються.

Водночас в «Укрзалізниці» підтвердили, що внаслідок російського удару по Дніпропетровщині пошкоджено поїзд №52 Одеса – Запоріжжя.

«На щастя, обійшлося без жертв серед пасажирів і працівників залізниці поїзда, біля якого сталося влучання ворожої ракети. Пасажирам, які отримали травми, надається медична допомога», – заявили у компанії.

Відтак для доставки пасажирів до Запоріжжя, «Укрзалізниця» призначила додатковий електропоїзд.

Крім того, спершу було відомо про пошкодження 14 шкіл та дитячих садочків, понівечену міську лікарні та поліклініку, а також про значні руйнування у приватному секторі.

Втім згодом мер Дніпра Борис Філатов уточнив, що у місті пошкоджено 19 шкіл та 10 дитячих садків, ПТУ та музичну школу. Руйнувань зазнали три заклад позашкілля та управління соцзахисту. Серед пошкоджених будівель є приміщення восьми медичних закладів: лікарня, амбулаторії, стоматологічна поліклініка.

Невдовзі в Офісі генпрокурора додали, що вже відкрили кримінальне провадження за фактами вчинення воєнних злочинів, що спричинили загибель людей (ч. 2 ст. 438 ККУ).

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook

Фото: Сергій Лисак, «Укрзалізниця» / Телеграм

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *