Суд визнав 4-кімнатну квартиру на вул. Братів Дужих відумерлою спадщиною та передав її у власність громади Львова. Про це Львівському порталу повідомили у Львівській обласній прокуратурі.
Йдеться про житло загальною площею понад 80 м², орієнтовною вартістю понад 5,5 млн грн. У власниці квартири, яка померла, спадкоємців не було, тож згідно із законодавством нерухомість мала перейти громаді.
Прокурори встановили, що група людей підробила документи на квартиру-дублікат, яка повністю повторювала параметри справжньої нерухомості померлої. На основі фіктивного договору купівлі-продажу було здійснено спробу приватизації.
У межах апеляційного розгляду доведено підробку документів та спростовано майнові претензії сторонніх осіб, які намагалися через нотаріуса оформити спадщину.
Квартира передана у власність територіальної громади Львова.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Фото: ілюстративне, justice.dp.ua









Олег Дерев'янко