ОСТАННІ НОВИНИ

У Шептицькому в канаві знайшли тіло чоловіка

Олег Дерев'янко

|

У середу, 4 червня, у місті Шептицький рятувальники виявили тіло чоловіка у водоймі поблизу готельно-ресторанного комплексу «Шато». Про це Львівському порталу повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА.

Тіло 45-річного місцевого мешканця знаходилося в канаві з водою неподалік закладу.

Приблизно о 18:00 його підняли на поверхню працівники підрозділу водолазно-рятувальної служби.

Наразі обставини події встановлюються.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: ілюстративне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *