У п’ятницю, 23 травня, російські загарбники вдарили двома балістичними ракетами по портовій інфраструктурі Одеси, унаслідок чого один чоловік загинув, восьмеро поранені, з них четверо у тяжкому стані. Про це повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер.
За його словами, внаслідок сьогоднішньої російської атаки загинув працівник порту.
Ще вісім людей отримали поранення, з них четверо у важкому стані, двоє у стані середнього ступеню важкості і ще двоє отримали незначні тілесні ушкодження. Лікарі надають їм всю необхідну допомогу.
За даними Офісу генпрокурора, 23 травня близько 14:15 збройні сили рф завдали ракетних ударів по портовій інфраструктурі Одеси. Попередньо, двома балістичними ракетами, типу «Іскандер-М».
Внаслідок атаки загинув 40-річний співробітник приватного підприємства з транспортного оброблення вантажів. Ще 7 людей отримали поранення різного ступеня важкості, їх госпіталізовано.
Розпочато розслідування за фактом вчинення воєнного злочину, що спричинив загибель людини (ч. 2 ст. 438 КК України).
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Фото: Олексій Кулеба
Маркіян Рой