ОСТАННІ НОВИНИ

Генштаб спростував заяви рф щодо завершення боїв на Курщині

Олег Дерев'янко

|

У середу, 21 травня, Генеральний штаб ЗСУ спростував заяви російських представників щодо нібито завершення бойових дій на території Курської області. Про це йдеться у відповідній заяві Генштабу.

Там наголосили, що операція підрозділів Сил оборони України на визначених напрямках у прикордонних районах Курщини триває.

«Хоча умови залишаються складними, українські захисники утримують займані позиції, виконують поставлені завдання та завдають ефективного ураження противнику», – йдеться в повідомленні.

Загалом, за даними Генштабу, з початку операції на Курському напрямку втрати російських військ становлять 63 402 осіб, з яких 25 625 – загиблі. У полон потрапили 971 ворожий воїн.

Крім того, українські сили знищили або пошкодили 5664 одиниці російського озброєння та військової техніки.

Українські підрозділи також продовжують активні дії у визначених районах Бєлгородської області росії.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *