ОСТАННІ НОВИНИ

Наркоторговець зі Львова отримав 9 років тюрми

Маркіян Рой

|

20-річного мешканця Львова засудили до 9 років позбавлення волі за незаконне придбання, зберігання психотропних речовин. Про це Львівському порталу повідомили у відділі інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Прокурори в суді довели, що у лютому цього року підозрюваний незаконно придбав для збуту особливо небезпечну психотропну речовину PVP.

У подальшому заборонену речовину чоловік збував серед наркозалежних осіб шляхом здійснення так званих «закладок» на території Львова.

«Чоловіка затримали в порядку ст. 208 КПК України після розміщення «закладки». У ході проведення огляду у нього вилучили згорток психотропної речовини PVP масою майже 82 грами», – йдеться в повідомленні.

20-річного чоловіка визнано винним у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечної психотропної речовини в особливо великих розмірах (ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Призначене покарання – 9 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *