ОСТАННІ НОВИНИ

Росіяни знову масовано атакували Одесу дронами

Наталя Дуляба

|

Ввечері 22 квітня російські окупанти знову масовано атакували Одесу безпілотниками, під ударом опинилась цивільна інфраструктура. Про це Львівському порталу повідомили в Офісі генпрокурора.

За даними слідства, ворожа атака припала на саму Одесу і її передмістя, почалась близько 22:15 год. Постраждав 66-річний чоловік, його з опіками ушпиталили.

Пошкоджень та руйнувань зазнала цивільна інфраструктура: приміщення приватного підприємства, приватні будинки та автомобілі. На місцях спалахнули пожежі.

Повний перелік руйнувань встановлюється.

За фактом вчинення воєнних злочинів вже відкрили кримінальне провадження (ч. 1 ст. 438 КК України).

Нагадаємо, попередньої ночі рашисти теж масовано били дронами по Одесі, теж атака була по цивільній інфраструктурі. Троє людей тоді дістали поранення.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *