ОСТАННІ НОВИНИ

Зеленський анонсував засідання «Рамштайну» у Брюсселі

Олег Дерев'янко

|

Президент Володимир Зеленський анонсував наступне засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн» у Брюсселі. Про це він сказав у своєму вечірньому зверненні.

«Міністр оборони [Рустем Умєров] поінформував і про організацію наступного “Рамштайну”, готуємось до Брюсселя», – сказав глава держави.

Зеленський зазначив також, що Умєров доповів про «виконання задач щодо ППО», зокрема ракет для систем IRIS-T, NASAMS та SAMP/T.

«Є хороші результати з контрактування артилерії – будуть додаткові снаряди для нашої армії», – сказав президент.

Нагадаємо, що попереднє засідання «Рамштайну» відбулося 12 лютого під головуванням Великої Британії. Тоді міністр оборони Рустем Умєров зазначив, що «Рамштайн» продовжуватиме роботу.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: ОП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *