У суботу, 7 грудня, у Львові та області продовжуватимуть діяти графіки відключення світла для всіх груп. Про це Львівському порталу повідомили у «Львівобленерго».

За попередньою інформацією споживачів знеструмлюватимуть до двох годин на добу.
Оновлено. Станом на 12.44 год більшість знеструмлень було скасовано.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.








Андрій Котенський