Львівська борчиня Марія Орлевич здобула «срібло» на чемпіонаті світу U20

Наталя Дуляба

|

Львівська спортсменка Марія Орлевич здобула срібну медаль на чемпіонаті світу U-20 з боротьби, який проходить в Іспанії. Про це Львівському порталу повідомили в управлінні спорту Львівської міськради.

Марія Орлевич змагається у категорії 76 кг. У фінальному поєдинку вона зійшлась із представницею Індії. Бій завершився з рахунком 0:5, таким чином львівська борчиня посіла друге місце.

На шляху до фіналу Орлевич здолала американку Наомі Сімон і японку Чізато Йошіду.

Зазначимо, цьогоріч Марія Орлевич також стала чемпіонкою Європи U-23. Вона тренується в Ореста Скобельського та Андрія Корсуна.

Довідково: чемпіонат світу з боротьби U20 – престижний міжнародний турнір, де змагаються найсильніші молоді спортсмени з усього світу. Цьогоріч змагання проходять 2-8 вересня у місті Понтеведра (Іспанія).