Спортсмени зі Львівщини здобули призові місця на чемпіонаті світу зі скандинавської ходьби

Маркіян Рой

|

На чемпіонаті світу зі скандинавської ходьби четверо спортсменів зі Львівської області посіли призові місця. Про це Львівському порталу повідомили у Львівській ОВА.

Чемпіонат світу зі скандинавської ходьби відбувся в Белчатові (Польща).

Призери чемпіонату світу зі скандинавської ходьби:

• Наталя Петришин перемогла на дистанції 21 км у віковій категорії 18-39 років.
  • Микола Кулинич здобув 1 місце на дистанції 5 км у віковій категорії 60-64 роки.
  • Оксана Заліско стала чемпіонкою на дистанції 5 км у категорії 65-69 років.
  • Ірина Олійник здобула срібло на дистанції 5 км серед жінок у віковій категорії 30-39 років.

«Гідні суперниці! Друге місце в категорії – то добре, але…четверте місце в абсолюті не залишає мені вибору: треба готуватися до наступної зустрічі! Було сильно, дівчата, я ще до вас приїду! Дай Боже, будемо живі і здорові», – зазначила Ірина Олійник.

Також спортсменка Ірина Олійник увійшла до пʼятірки найкращих в абсолютному заліку серед усіх жінок.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.