Львівська веслувальниця Валерія Терета здобула «бронзу» чемпіонату світу

Наталя Дуляба

|

23-річна спортсменка Валерія Терета посіла третє місце на чемпіонаті світу з веслування з веслування на байдарках і каное, який проходить у Самарканді (Узбекистан). Про це Львівському порталу повідомили у відділенні НОК України у Львівській області.

У заключний день змагань 25 серпня львівська спортсменка стала бронзовою призеркою у каное-одиночці на дистанції 5000 м. Свою найближчу конкурентку Валерія Терета випередила майже на 47 секунд.

Також веслувальниця змагалася в фіналі у змішаній каное-четвірці на 500 м і посіла сьоме місце.

Зазначимо, що Валерія Терета є чемпіонкою Європейських ігор-2023 у каное-двійках (500 м). Тренується у Миколи Романовича і Михайла Поцюрка. Нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

Нагадаємо, українка Людмила Лузан учетверте стала чемпіонкою світу з веслування на байдарках і каное.