ОСТАННІ НОВИНИ

Для ТЦК спростили процедуру виписування повісток

Наталя Дуляба

|

Кабінет Міністрів ухвалив постанову, якою значно зменшив паперове навантаження на ТЦК, а також централізував процес друку повісток військовозобов’язаним українцям. Про це Львівському порталу повідомили у Міністерстві оборони.

Відтепер ТЦК зможуть формувати повістки за допомогою Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів, що суттєво спрощує та прискорює процедуру.

Раніше працівникам ТЦК доводилося вручну виписувати повістки, що займало багато часу та ресурсів. Тепер цей процес стає централізованим: повістки можна сформувати та роздрукувати за допомогою реєстру «Оберіг».

Також оператори ТЦК зможуть підписувати повістки за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

У Міноборони наголошують, що ці нововведення дозволять зменшити паперове навантаження на ТЦК та оптимізувати процеси військового обліку, підвищивши їхню ефективність.

Водночас додамо, що спосіб оповіщення військовозобовʼязаних в Україні не змінився – повістки й надалі будуть вручати особисто або надсилатимуть засобами пошти.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *