ОСТАННІ НОВИНИ

Львів допоможе мешканцям відновити пошкоджені вікна та двері

Олег Дерев'янко

|

З середи, 19 червня, у с. Малехів і м. Дублянах розпочнуть приймати документи від мешканців на отримання компенсації за пошкоджені внаслідок обстрілу вікна та двері. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

«Внаслідок нічної атаки на Львів, у Малехові було пошкоджено 1 багатоквартирний будинок і 15 приватних. Було вибито понад 105 вікон і пошкоджені вхідні двері. Також було зруйновано корпус науково-дослідного інституту ветеринарних препаратів, що на вул. Донецька, 11 у Львові», – повідомив перший заступник міського голови Львова, голова міської комісії ТЕБ і НС Андрій Москаленко.

За його словами, 19 червня з 15:00 у с. Малехів і м. Дублянах розпочнуть приймати документи від мешканців на отримання компенсації від міста за пошкоджені вікна і двері. Компенсація за одне вікно становить до 12 тис. грн, а на вхідні у квартиру чи будинок двері – до 8 тис. гривень.

«Також постраждало 2 підприємці – зруйнована частина їхнього майна. Вони зможуть отримати компенсаційні ваучери на суму до 500 тис. грн. Окрім того, будемо допомагати науковому інституту», – додав він.

За інформацією від Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок, ніхто з працівників закладу не постраждав і архів інституту залишився неушкодженим.

«Наш інститут – це єдиний, який займається реєстрацією всіх ветеринарних препаратів, що надходять з усього світу. Через обстріл у нас пошкоджено один корпус – понищене обладнання, мікроскопи. Зараз з ураженої будівлі потрібно забрати те обладнання, яке вціліло, і максимально швидко перейти до відновлювальних робіт. Площа корпусу – понад 800 м2, там знаходилося 4 лабораторії», – пояснили представники інституту.

Документи на отримання компенсації прийматимуть у ЦНАПі в м. Дубляни, вул. Шевченка, 4, а також в офісі громади с. Малехів, вул. Івасюка, 6.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: Роман Балук, Львівська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *