ОСТАННІ НОВИНИ

Львівський медуніверситет навчатиме вступників за новими спеціальностями

Олег Дерев'янко

|

Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького розширив спектр освітніх програм. До традиційних «Медицини», «Педіатрії», «Стоматології», «Фармації» додалася нова спеціальність – 227 «Терапія та реабілітація», спеціалізація 227.01 «Фізична терапія». Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі вишу.

Підготовка за нею буде здійснюватися за освітнім ступенем «бакалавр» і триватиме чотири роки. До слова, для вступу на цю спеціальність не потрібно мати конкурсний бал 150, як це передбачено для інших спеціальностей. Вступ проходитиме за результатами НМТ 2022-2024 років чи ЗНО за 2021 рік. Форма навчання – денна.

Ще однією новою освітньою пропозицією університету буде навчання за спеціальністю 073 «Менеджмент», освітня програма «Менеджмент в охороні здоровʼя». Освітній ступінь – магістр. Вступ буде відбуватися на основі вже здобутої освіти рівня бакалавра, спеціаліста, магістра за результатами ЄВІ з іноземної мови та ЄФВВ (предметний тест з управління та адміністрування). Термін навчання – 1,5 року, а форми навчання – денна та заочна.

Ліцензований обсяг – 50 місць для кожної спеціальності.

Окрім того, ЛНМУ ім. Данила Галицького в числі трьох «пілотних» медичних ЗВО подав документи на ліцензування нової спеціалізації 224.02 «Протезування-ортезування» (для підготовки протезистів-ортезистів).

Цю спеціалізацію Міністерство охорони здоров’я України затвердило для підготовки здобувачів вищої освіти ступеня магістра за спеціальністю 224 «Технології медичної діагностики та лікування» лише чотири місяці тому.

Очікується, що й ця спеціальність буде включена до цьогорічних конкурсних пропозицій.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *