ОСТАННІ НОВИНИ

Пологи як удома. У Львівському перинатальному центрі відкрили зали сімейного типу

Андрій Котенський

|

У Львівському перинатальному центрі 4 червня 2024 року запрацювали нові зали сімейного типу для комфортного перебування породіль. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської облради.

Нові пологові зали площею 44 і 39 кв.м схожих на квартири. Вони мають сучасний інтер’єр і меблі, спеціалізоване ліжко-трансформер з регульованим положенням для породіллі, бездротові кардіомонітори, додаткове спальне місце для рідних, кухню та індивідуальний санвузол.

Медичний персонал зайвий раз не турбує породіль. На вході до палат є пост цілодобового медичного спостереження.

Окремо облаштовано сімейну палату для відпочинку і психологічного розвантаження, площею 22 кв.м.

За словами директорки Львівського перинатального центру Марії Малачинської, над реалізацією проєкту працювали 9 місяців.

«Виникла ідея щодо вдосконалення надання послуг та підвищення рівня комфорту. У всьому світі процес пологів намагаються організувати так, щоби все відбувалося як удома. Щоб жінка, знаходячись з чоловіком, мамою, ріднею, перебувала у сімейному затишку. Щоби комфорт і сервіс був на першому рівні, а поруч завжди був високопрофесійний персонал, який забезпечить медичною допомогою. Тепер жінка може поступити, народити дитину і виписатися з одного пологового залу», – сказала під час відкриття директорка Львівського перинатального центру Марія Малачинська.

За словами в.о. голови Львівської обласної ради Юрія Холода, допомогли підготувати нові пологові зали львівські підприємці, зокрема, левову частку фінансування надала Компанія Lviv Croissants, а Львівський перинатальний центр самостійно забезпечив їх медобладнанням.

«Це перші пологові зали сімейного типу, які відкрилися у перинатальному центрі. Після народження дитини, жінка вже не потребує щоби її відвозили в іншу палату. Поруч може знаходитися чоловік породіллі. Тут все облаштовано для комфортного перебування сім’ї.

Комфорт та затишок, безпека і позитив є особливо важливими для матерів з немовлятами. Я щиро вдячний керівництву нашого обласного перинатального, опікунській раді і — головне – відповідальному бізнесу, завдяки яким вдалося втілити ще один прекрасний проєкт… У тилу, мають у комфорті, в безпеці народжуватися щасливі здорові діти. Діти, які творитимуть далі велику державу», – Юрій Холод.

Підприємців Андрія Галицького та Ореста Печенка, які допомогли облаштувати нові зали, відзначили почесною відзнакою Львівської обласної ради.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *