ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові військові можуть безкоштовно отримати послуги масажу

Олег Дерев'янко

|

У Львові учасники бойових дій зможуть отримувати безкоштовні послуги масажу. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Львівської міськради.

Львівська міська рада оголосила про нову програму, яка надає учасникам бойових дій можливість отримати безкоштовні курси масажу. Програма передбачає 100% відшкодування вартості курсу визначеним категоріям. Учасники можуть використати один курс масажу на рік. Кількість сеансів масажу в одному курсі становить 10 відвідувань.

Щоб скористатись цією послугою, потрібно прийти у реабілітаційні центри, де для учасників діятимуть спеціальні абонементи на курс масажу, частину яких покривають самі центри. Іншу частину оплачують безпосередньо учасники програми. Наступного місяця цю суму на їхні соціальні рахунки відшкодує управління спорту та молодіжної політики ЛМР.

Важливо зазначити, що у програмі беруть участь медичні заклади реабілітаційні та оздоровчі центри, які мають ліцензію МОЗ.

Учасниками програми, які можуть отримувати відшкодування послуг реабілітаційних центрів є:

 • учасники бойових дій, які проживають на території Львівської міської територіальної громади;
 • учасники бойових дій, які проходять службу у військових частинах Львівської міської територіальної громади;
 • військовослужбовці та учасники бойових дій, які проходять реабілітацію на території Львівської міської територіальної громади;
 • учасники бойових дій Львівської міської територіальної громади, які стали особами з інвалідністю І-III групи внаслідок бойових дій.

Щоб стати учасником програми, потрібно:

 • Подати в управління спорту та молодіжної політики через ЦНАП такі документи:
 1. Заяву встановленого взірця;
 2. Копію всіх заповнених сторінок паспорта громадянина України;
 3. Копію ідентифікаційного коду;
 4. Підтверджувальні документи, що вони підпадають під визначення учасника даної Програми, які можуть отримати відшкодування на оплату послуг реабілітаційного центру.
 • Отримати підтвердження від управління спорту та молодіжної політики;
 • Обрати реабілітаційний центр, де пройти обов’язкову попередню консультацію, після якої можна отримувати послуги масажу.

Надіслати на електронну пошту управління спорту та молодіжної політики копії документів, які підтверджують отримання послуг (чек, квитанцію або випуску про оплату та реквізити соціального рахунку, відкритого у Львівській філії «Ощадбанку»).

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *