ОСТАННІ НОВИНИ

Оркестр INSO-Львів виконає світову прем’єру симфонії Євгена Оркіна

|

У суботу, 18 травня, в рамках 43-го Міжнародного музичного фестивалю «Віртуози» у концерті «Передчуття» під орудою австрійсько-швейцарського диригента Олександра Гордона пройде перше виконання твору «Високий замок». Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

У Симфонії № 7 композитор запрошує у мандрівку власними спогадами про Львів, у якому Оркін народився і проводив канікули. «Пошуки музичної історії, пошуки відголосків минулого та сучасного, а також передчуття і майбутнього були для мене орієнтиром в роботі над Сьомою симфонією, яку я присвячую рідному для мене місту», — розповів автор.

Оркестр не вперше підтримує розвиток сучасної української музики, ініціюючи створення нових масштабних композицій визнаних композиторів. В ювілейному 25-му сезоні INSO-Львів втілив у життя прем’єри Світлани Азарової, Богдани Фроляк та Івана Небесного, що стали непересічними подіями культурного життя не лише Львова, а й України загалом. Адже окремі концерти транслювались на вебмайданчиках колективу та невдовзі стануть доступні як окремі записи.

Цього ж вечора 18 травня слухачі матимуть змогу почути ще одну ексклюзивну прем’єру, а саме твір «Святий Боже» Олександра Родіна. Натхненний духовними наспівами свого дитинства, він створив музику, яка співає про прагнення до світла та миру. Для кращого сприйняття музики о 17:30 концерту передуватиме лекція музикознавиці Вікторії Антошевської, яка попередньо поспілкувалась з композиторами та дізналась, які ж сенси були вкладені у нові твори. 

Подія відбудеться у Львівській філармонії о 18:00 год

Квитки тут: soldout.ua 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *