У вівторок, 14 травня, на Яворівщині внаслідок зіткнення автомобіля «Шкода» з вантажівкою «Вольво» постраждали двоє людей. Про це Львівському порталу повідомили в поліції Львівської області.
Аварія сталася 14 травня, орієнтовно о 15:20 на автодорозі між селами Родатичі та Княжий Міст. Тут зіткнулись автомобілі «Шкода», яким керувала 43-річна львів’янка та вантажний автомобіль «Вольво» під керуванням мешканця Вінницької області віком 52 роки.
Внаслідок ДТП водійка «Шкоди» та її 39-річний пасажир, житель Львова, отримали травми.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) ККУ. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – обмеження волі на строк до трьох років з позбавленням водійських прав на такий же термін.
Поліцейські встановлюють обставини події.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Олег Дерев'янко