Львівські гандболістки вдесяте стали переможцями Суперліги України

Олег Дерев'янко

|

Львівська команда «Галичанка» достроково стала чемпіоном української Суперліги з гандболу. Сталося це після восьмого туру чемпіонату – передостаннього в цьому сезоні. Про це Львівському порталу повідомили в Управлінні спорту Львова.

Львівські гандболістки вчергове виграли всі матчі туру, здолавши:

• київський «Спартак» (28:15);
  • броварський «КОСФК» (38:19);
  • ужгородські «Карпати» (31:28).

Після 24 зіграних матчів у «Галичанки» 66 очок. Вслід перемоги у дербі з «Карпатами» львів’янки стали недосяжними для ужгородської команди. Гандикап між клубами перед останнім туром, який передбачає три гри, тепер складає 12 залікових балів.

Таким чином, «Галичанка» вдесяте поспіль стала переможцем Суперліги України. У червні команда Віталія Андронова візьме участь у фіналі чотирьох Кубка України.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.