ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові безкоштовно стерилізуватимуть котів і собак

Олег Дерев'янко

|

З 10 по 14 квітня у Домівці врятованих тварин, що на вул. Довбуша, 24, триватиме акція зі стерилізації та кастрації котів і собак. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

Усі хірургічні втручання та догляд за тваринами проводять кваліфіковані та досвідчені ветеринари.

Які переваги операції?

  • уникання небажаного потомства;
  • запобігання хворіб, повʼязаних із гормональним фоном домашнього улюбленця. До прикладу: ендометріозу, піометри, гірометри, кістозу, онкології молочної залози;
  • менша схильність до статевого потягу.

«Котів та собак варто стерилізувати чи каструвати у віці від 2 місяців. Наші тварини вже пройшли цей етап, тож закликаємо і вас приєднатися до кастрації та стерилізації ваших домашніх улюбленців аби полегшити їм життя», – зазначили у Домівці врятованих тварин.

Інформація про проведення операцій:

  1. Тип швів

Шви розсмоктуються, тобто організм тварини розсмоктує їх з часом і шви не потрібно знімати. Вони будуть під шкірою, тому їх не видно після операції.

Єдині обмеження щодо пацієнтів:

  • вага не менше 1 кг;
  • вік не менше 2 місяців та не більше 10 років.
  1. Назва і тип операції

Для самок: Оваріогістеректомія. Це означає, що видаляються обидві яєчники і матка. Розріз робиться посередині живота.

Для самців: Орхіектомія. Це означає, що видаляються обидва яєчка, але залишається мошонка. Розріз робиться в області мошонки.

  1. Який тип анестезії використовується?

Для собак: викликають анестезію низькою дозою телазолу і підтримують анестезію ізофлураном, інгаляційним анестетиком, через дихальну трубку з наркозних апаратів.

Для котів: отримують інʼєкцію в мʼяз, щоб викликати анестезію (телазол, буторфанол і дексмедетомідин), а також підтримують анестезію на ізофлурані за допомогою апаратів.

  1. Чи потрібно залишати котів на ніч? Через який час котів можна випускати на вулицю?

Котів, які живуть на вулицях, слід тримати в клітках протягом 24 годин після операції, щоб переконатися, що вони повністю прокинулися, перш ніж їх випустять. Це означає, що доглядач повинен погодувати їх принаймні один раз.

Домашніх котів можна забрати з клітки, коли вони повернуться додому, але рекомендують тримати їх у приміщенні або в безпечному місці, де за ними можна буде спостерігати протягом 4-6 днів після операції.

Також тварини отримають пакет вакцинацій від таких захворювань: кошачий вірусний рінотрахеїт, вірус каліцивірозу, панлейкопенія; чумка, гепатит, лептоспіроз, паракгрип, собачий парвовірус, сказ.

Деталі за телефоном: 073 000 00 75 – Домівка врятованих тварин.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *