Євро-2024. Збірна України здолала Боснію і Герцеговину

Андрій Котенський

|

Збірна України з футболу вирвала вольову перемогу у поєдинку плей-оф із Боснію і Герцеговиною. Тепер на шляху до Євро-2024 підопічні Сергія Реброва мають здолати збірну Ісландії, повідомляє кореспондент Львівського порталу

Цього вечора українці забивали тричі. Першого разу ми відзначились на початку другого тайму, коли м’яч у власні ворота відправив наш Микола Матвієнко. Лише наприкінці зустрічі за Україну відзначились Роман Яремчук та Артем Довбик. Утім інтрига у матчі трималася до фінального свистка – понад 8 хвилин додаткового часу.

Матч за фінальну путівку на Євро-2024 заплановано на вівторок, 26 березня. Тепер нашій команді необхідно перемогти збірну Ісландії, яка у паралельному матчі обіграла Ізраїль з рахунком 1:4.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.