Санкар зі Львівщини Антон Дукач здобув «бронзу» Кубка націй

Наталя Дуляба

|

28-річний Антон Дукач виборов бронзову медаль Кубка націй зі санного спорту у Латвії. Про це Львівському порталу повідомили в управлінні молоді та спорту ЛОВА.

Спортсмен зі Львівщини виступав у одномісних санях та фінішував третім із результатом 48,595 секунд.

Кращий результат вдалось показати лише двом спортсменам: господарю змагань Гінтс Берзінс (48,136 секунд) та шведу Сванте Кохалі (48,535 секунд).

Для Антона Дукача це вже третя нагорода спортсмена у Кубку націй 2023/24. Раніше він також здобув «бронзу» на етапах у Вістлері та Оберхофі. А нещодавно санкар продемонстрував історичний для України результат на чемпіонаті світу – фінішував на 12-му місці в одномісних санях.

Антон Дукач на змаганнях представляє львівську обласну «Школу вищої спортивної майстерності». Тренують спортсмена Тарас Гарцула, Іван Баїк та Олег Жеребецький.