ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові трьох перевізників оштрафували на понад 250 тис. грн

Маркіян Рой

|

У Львові регулярно фіксують невиконання договірних зобовʼязань на маршрутах, які обслуговують три приватні перевізники: «Фіакр», «Міра і К» та АТП-16430. Йдеться зокрема про невипуск належної кількості автобусів. Відтак, через ці порушення на перевізників з початку року наклали 155 штрафів на загальну суму 263 тис. грн. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

В управлінні транспорту кажуть, що найбільше штрафів мають «Фіакр» та «Міра і К»  – 63 та 61. Відтак, ці компанії за невиконання умов договорів мають сплатити  107 тис. грн та майже 104 тис. відповідно. Ще 31 штраф на загальну суму майже 53 тис. грн виписали АТП-14630.

Зокрема, компанія «Фіакр» не забезпезпечує належний випуск транспорту на чотирьох лініях.  Так, на маршруті №17 курсує тільки 1 автобус замість 6. На маршруті №13 – 3 автобуси замість 6. На маршруті №34 – 5 автобусів замість 12. На маршруті №41 – 6 автобусів замість 15.

Щодо «Міра і К», то компанія не виконує свої зобовʼязання на маршруті № 27  – випускає  на лінію 1 автобус замість 6.  А також порушує графіки руху на маршруті № 8.

Перевізник АТП-14630 недовипускає транспорт на маршрут № 21 – там курсує лише 4 автобуси замість 10.

«Сподіваємося, що накладені штрафні санкції стимулюватимуть перевізників відновити належну роботу проблемних маршрутів. Якщо вони і надалі будуть неспроможності виконувати свої договірні зобовʼязання, департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури буде розглядати можливість дострокового розірвання договорів та заміни перевізників на вказаних маршрутах», – зазначив керівник управління транспорту Орест Олеськів.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *