ОСТАННІ НОВИНИ

У Львівському палаці мистецтв новий керівник

Андрій Котенський

|

У Львові без конкурсу відбулося представлення виконувача обов’язків директора Львівського палацу мистецтв – Левка Ваньковича. Відповідний наказ видало Управління майном спільної власності Львівської обласної ради за поданням департаменту культури Львівської ОВА, повідомляє пресслужба Львівської обларади.

Попередній генеральний директор Юрій Візняк 29 січня 2024 року подав заяву про звільнення за власним бажанням у зв’язку із завершенням контракту.

Левко Ванькович під час представлення колективу окреслив своє бачення розвитку комунальної установи як осередку культури, виставкових та мистецьких подій.

В.о. керівника наголосив на важливості напрацювання стратегії розвитку закладу на кілька років. Таку стратегію він планує розробити спільно з колективом закладу, мистецьким середовищем та тими, хто зацікавлений в успішній діяльності установи.

У Палаці планують проводити більше мистецьких заходів, які стануть популярними серед мешканців Львівщини. А також хочуть розробити концепцію підтримки «ветеранського мистецтва». «Серед демобілізованих воїнів є чимало обдарованих митців, які потребують промоції своїх творів. Також це працюватиме як соціальна адаптація та реабілітація для воїнів», – поділився планами новий керівник.

Для реалізації амбітних проєктів будуть залучати гранти та позабюджетні кошти. «Ми розуміємо, що допоки триває війна, всі кошти мають бути спрямовані на оборону. Культура – це теж важлива галузь, за яку також борються наші ЗСУ. Але є розуміння, що на бюджетне фінансування не можна повністю розраховувати. Тому будемо працювати над можливістю залучення додаткових позабюджетних коштів», – наголосив Левко Ванькович.

У ЛОР повідомляють, що Левко Ванькович закінчив НУ «Львівська політехніка» за кваліфікацією менеджер-економіст. Має досвід управлінської діяльності, роботи з міжнародними організаціями, досвід організації мистецьких аукціонів, фестивалів та інших заходів. Зокрема, працював у Зимноводівській громаді над налагодженням співпраці з містами Німеччини, Польщі. З початку повномасштабного вторгнення був волонтером Гуманітарного штабу, який знаходився у Львівському палаці мистецтв.

Нагадаємо, Юрій Візняк очолював Львівський палац мистецтв майже п’ять років поспіль. На цю посаду його призначили у березні 2019 року після перемоги на відкритому конкурсі.

29 січня відбулися загальні збори трудового колективу Львівського палацу мистецтв на яких провели таємне голосування, аби визначити, хто з заступників має тимчасово виконувати обов’язки директора Львівського палацу мистецтв. Ним обрали Олександра Лабецького, він мав очолювати установу до завершення конкурсу, який мала оголосили Львівська обласна рада. Переможця конкурсу також повинні затвердити депутати на сесії облради.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *