Павло Баль здобув срібну медаль на етапі Кубка світу з біатлону

Маркіян Рой

|

Після тріумфу на спринтерській дистанції 1200 метрів з лижних перегонів Павло Баль здобув срібну медаль у змаганнях з біатлону на етапі Кубка світу. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

«Бездоганна стрільба Павла (жодного промаху) і хороша швидкість дозволили спортсмену фінішувати на високому другому місці у спринті на дистанції 7,5 км», – йдеться в повідомленні.

Ще один львів’янин, паралімпійський чемпіон Василь Кравчук у цій гонці з одним промахом фінішував на четвертому місці.

Нещодавно Павло Баль став чемпіоном етапу Кубка світу з біатлону та лижних перегонів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Нагадаємо, на попередньому етапі Кубка світу з лижних перегонів Павло Баль здобув чотири нагороди – дві срібні та дві бронзові.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.