ОСТАННІ НОВИНИ

У Львівській філармонії представлять 9 премʼєр сучасної симфонічної музики

Омелян Шевчук

|

У п’ятницю, 2 лютого, у Львівській національній філармонії відбудеться «Вечір премʼєр» – виняткова подія, до якої Академічний симфонічний оркестр львівської національної філармонії готує концентрат різноманіття сучасної музики світу. Про це Львівському порталу повідомили організатори.

Під час концерту звучатимуть твори композиторів Японії, Греції, Італії та США.  Деригуватиме оркестром Володимир Сивохіпа солістами стануть Івона Глінка та Володимир Веретельник.

Ця програма є унікальною не лише премʼєрами – вечори симфонічної музики асоціюються в нас з творами великих форм: симфоніями, концертами для соло з оркестром, поемами. Однак оркестр та солісти готують ще один сюрприз – звучатимуть мініатюри. До оркестрових мініатюр композитори звертаються не так часто: не кожному й до снаги настільки лаконічно викласти думку. Історією та ідеєю кожного з творів слухачів майстерно проведуть модератори концерту. Також таке різноманіття є чудовим доказом того, що сучасна музика є дуже багатогранною і кожен в ній зможе відшукати звучання до душі”, – запрошують у філармонії.

Спеціально для виконання премʼєр до Львова приїздить відома польська флейтистка, інтерпретаторка нової та експериментальної музики – Івона Глінка. Її майстерність стала натхненням для колосальної кількості композиторів Європи, Азії та Америки, які написали для неї понад сто творів.

Початок заходу о 19.00. Дізнатись більше про концерт, а також придбати квитки можна за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *