На Львівщині 53-річний водій спричинив ДТП в якому загинули двоє людей – пасажир його авто та пішохід. Суд засудив його до семи років ув’язнення. Про це Львівському порталу повідомили у відділі інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.
Розслідуванням встановлено, що ДТП сталася у серпні 2020 року на автодорозі Київ-Чоп поблизу одного із сіл Турківського району. Водій легкового автомобіля не впорався з керуванням і наїхав на місцевого мешканця, який йшов по узбіччі дороги.
Після зіткнення авто з’їхало у кювет та врізалось у дерево. В результаті аварії, пішохід та 61-річний чоловік, який був пасажиром авто, помер на місці аварії.
Суд визнав водія винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило загибель двох людей (ч. 3 ст. 286 КК України).
Йому призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі. Також позбавлено права керувати транспортними засобами терміном на 3 років.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Маркіян Рой