На Львівщині до 13 років ув’язнення засудили 32-річного мешканця Дрогобиччини, який вбив свого сусіда. Про це Львівському порталу повідомили у відділі інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.
Прокурор у суді довів, що у січні 2022 року в одному із сіл Дрогобицького району місцевий мешканець вбив свого сусіда.
В той день, ввечері, обвинувачений повернувся додому після гостювання у родичів. Будучи напідпитку, згадав про довготривалі неприязні стосунки з сусідом та вирішив «з’ясувати відносини».
Він підійшов до будинку потерпілого та кинув камінь йому у вікно. Останній вийшов на вулицю, побачив фігуранта і між ним почалася суперечка. В ході якої обвинувачений взяв ніж та завдав сусіду кілька ударів у груди.
Від отриманих травм останній помер на місці.
32-річного чоловіка визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).
Йому призначено покарання у виді 13 років позбавлення волі.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Маркіян Рой