ОСТАННІ НОВИНИ

Стрийська міськрада збільшила фінансування приватного футбольного клубу

Андрій Котенський

|

Стрийська міськрада збільшила фінансування футбольного клубу «Скала 1911», президентом якого є мер Стрия Олег Канівець, до 6,2 млн грн на 2024 рік – це на 830 тис. грн більше, аніж у минулому році. Загалом за чотири роки Стрийська міськрада виділила на фінансування приватного футбольного клубу майже 15,4 млн грн, повідомляє NGL.media.

Фінансування приватного ФК «Скала 1911» у розмірі 6,2 млн грн вказане окремим рядком у бюджеті Стрийської міської територіальної громади на 2024 рік.

Раніше вже повідомлялялось про фінансування приватного футбольного клубу, президентом якого є мер міста Олег Канівець. Отримувати стабільне фінансування з міського бюджету «Скала 1911» стала незабаром після його перемоги на виборах у 2020 році.

Тоді заступник мера Стрия Микола Дмитришин заявив, що твердження про бюджетне фінансування приватного футбольного клубу є помилковим, бо гроші отримує не клуб, а однойменна громадська організація. Зазначимо, що засновниками громадської організації «ФК «Скала 1911» є сам Микола Дмитришин і син мера міста Тарас Канівець. У 2023 році було створене ТОВ «ФК «Скала 1911», засновниками якого стали ГО «ФК «Скала 1911» і місцевий підприємець Роман Рибчинський.

При цьому донедавна обома організаціями – і ТОВ, і ГО – керував депутат Стрийської міськради Володимир Бурій. У грудні минулого року на посаді директора ГО «ФК «Скала 1911» його змінив Володимир Брич, а Бурій залишився керівником ТОВ «ФК «Скала 1911».

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *