На тимчасово окуповані території Запорізької області прибули медики з Карелії. Про це Львівському порталу повідомили у Центрі національного спротиву.
«Через брак кадрів на ТОТ окупанти продовжують завозити медичні бригади з території РФ. Це відбувається на ротаційній основі з виплатами премії для учасників незаконного відрядження. Навіть при наданні екстреної допомоги перевага надається росіянам», – йдеться в повідомленні.
Через це в тимчасово окупованих регіонах критична ситуація на фоні загострення епідеміологічної ситуації та гуманітарної кризи загалом. Смертність серед цивільного населення суттєво зростає.
Наразі на ТОТ Запорізької області розгорнули роботу медичні бригади з Карелії.
Зокрема, працюють анестезіологи, хірург-онколог, лікарі УЗД-діагностики та терапевти.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Маркіян Рой