На Львівщині судитимуть 49-річного мешканця Дрогобича, який шахрайським способом заволодів земельною ділянкою, яка перебувала у комунальній власності. Про це Львівському порталу повідомили у відділі інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.
Слідством встановлено, що у Дрогобичі обвинувачений шахрайським способом заволодів земельною ділянкою, яка перебувала у комунальній власності.
Для цього чоловік звернувся із особистою заявою та підробленим витягом з рішення міської ради до державного реєстратора. Відповідно до якого останній зареєстрував за фігурантом право власності на вищевказану ділянку для будівництва індивідуального гаражу.
Його обвинувачують у шахрайстві, пособництві у підробленні офіційного документа та використанні завідомо підробленого документа (ч. 1 ст. 190, ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України).
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Маркіян Рой