ОСТАННІ НОВИНИ

Парламент Італії проголосував за продовження військової підтримки України

Маркіян Рой

|

Нижня палата італійського парламенту проголосувала за резолюцію про продовження військової підтримки України. Про це передає Європейська правда.

Резолюція, серед іншого, зобов’язує уряд «продовжувати підтримувати, відповідно до взятих зобов’язань і того, що буде узгоджено в рамках НАТО і ЄС, а також на міжнародних форумах, членом яких є Італія, органи державної влади України, в тому числі шляхом передачі військових транспортних засобів, матеріалів та обладнання».

«Наша підтримка України залишається сильною і абсолютно незмінною», – заявив міністр оборони Гвідо Крозетто, виступаючи в парламенті з приводу продовження військової допомоги Києву, рішення про яку Рада міністрів ухвалила в грудні минулого року.

«Попереду ще довгий шлях разом з Україною, але було б драматичною стратегічною і політичною помилкою зробити крок назад зараз. Наша підтримка має тривати доти, доки не припиняться російські атаки», – додав міністр.

Міністр повідомив, що серед різних дій, які здійснює Італія, є також висловлення зацікавленості в участі в коаліції з розмінування, який просуває Литва.

«Після семи вже офіційно оформлених пакетів, ми нещодавно дали зелене світло на відправку восьмого траншу обладнання, матеріалів і систем до Києва. Цей пакет обладнання та систем озброєння також спрямований тільки і виключно на посилення обороноздатності України», – сказав Крозетто.

Резолюцію було ухвалено 195 голосами «за», 50 – «проти» і 55 – «утрималися».

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *